Kontakt Mapa serwisu

Wyszukiwarka

Informacje

 

AKTUALNE PROMOCJE!!

 

  • We dwoje raźniej - zapisz się na kurs z koleżanką/kolegą to zapłacicie po 50 złotych mniej za kurs czyli po    1 150 zł!!!

 

  • Chcesz otrzymać 80 złotych lub 2 godziny jazdy GRATIS - przyprowadź koleżankę/kolegę na kurs (promocja ważna dla naszych byłych lub obecnych kursantów)

 

  • Badania lekarskie taniej o 50%!!!

 

     Od początku istnienia naszym priorytetem była wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. W ciągu tych kilkunastu lat, po odbyciu szkolenia w naszym Ośrodku szkolenia Kierowców EKSA-AUTO-KURS, prawo jazdy uzyskało kilka tysięcy osób. Zdobyte w tym okresie doświadczenie zawodowe pomaga nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kandydatów na kierowców. Instruktorzy zatrudnieni w ośrodku to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, z długoletnim stażem  ale również osoby cierpliwe, miłe i kulturalne.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w kilkuosobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby. Obejmują wszystkie zagadnienia przewidziane w programie szkolenia kandydatów na kierowców, szczegółowy opis manewrów oraz sytuacji, z którymi kursanci jako przyszli kierowcy mogą spotkać się na drodze.

Indywidualne podejście do kursantów oraz profesjonalizm świadczonych usług sprawiają, że kolejnymi klientami są najczęściej osoby, którym nasi absolwenci polecili ośrodek.

W zamian za okazane zaufanie - w stosunku do naszego ośrodka - oferujemy bardzo solidne przygotowanie przyszłych kierowców, przebiegające w miłej, bezstresowej oraz przyjaznej atmosferze. Sprawą nadrzędną dla nas jest tak przeprowadzać naukę jazdy, aby była to wielka przyjemność dla kursanta, jak również, aby nie tylko zdał egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, ale przede wszystkim żeby stał się dobrym kierowcą.

 

 

UWAGA!!

 

Teraz każdy nasz kursant w ramach kursu ma możliwość jazdy na placu WORD w Rzeszowie!!

 

KURSANCIE !!!


Od 19 stycznia  2013 r. żeby zapisać się na Kurs Prawa Jazdy musisz posiadać niżej wymienione dokumenty:

1. Wpełniony wniosek o wydanie prawa jazdy.

2. Orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami silnikowymi (w przypadku kat. C dodatkowo orzeczenie psychologiczne).

3. Kolorową fotografię o wymiarach 3,5 x 4,5 cm.

4. Pisemną zgodę rodzica lub opiekuna w przypadku osób które nie ukończyły 18 roku życia.

 

Dokumenty te należy złożyć do Wydziału Komunikacji zgodne z miejscem stałego zameldowania:

Mieszkańcy Rzeszowa:

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Rzeszowa

ul. Ofiar Getta 7, pok. 14

35-064 Rzeszów

 

Mieszkańcy powiatu rzeszowskiego:

Wydział Komunikacji - Starostwo Powiatowe

ul. Grunwaldzka 15, pok. 403

35-959 Rzeszów

 

Mieszkańcy innych powiatów:

Wydział Komunikacji - Starostwo Powiatowe zgodne z miejscem stałego zameldowania.

 

Szkoła Nauki Jazdy - EKSA-AUTO-KURS

 

Przedsiębiorstwo EKSA Sp. z o.o.
Al. Powstańców Warszawy 16

35-329 Rzeszów
kom.: 600 491 820

e-mail:

 

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek  8:00-16:00